LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr në Komisionin e Reformës/ Gjiknuri përplaset me Nokën

6 Shkurt 2024, 12:51, Politikë CNA

Sherr në Komisionin e Reformës/ Gjiknuri përplaset me Nokën

Përplasje në Komisionin e Reformës Zgjedhore mes Damian Gjiknurit dhe Flamur Nokës.

Deputetët e opozitës kanë zaptuar sallën ku do zhvillohej komisioni dhe kanë zënë vendet e socialistëve. Në një moment në sallë u fut Gjiknuri, i cili debatoi me Nokën. 

Pritet që mbledhja të nisë "online". 

Debati: 

Gjiknuri: Ju e keni sjellë bashkëkryetarin e keni vendosur ta bllokoni mbledhjen. 

Noka: Nga rruga do të rrafshoj ty dhe Edi Ramën. Opozita nuk emërohet. Këtu ka një opozitë reale. Respektoni opozitën. 

Gjiknuri: Po bën zhurmë Flamur. Keni 2 vite që po mbani peng reformën. 

Noka: Reformë duam ne të opozitës, lëri ato përralla ti. Je hajdut zgjedhjesh./CNA 

 

11:53 Politikë

Jorgo Goro, në SPAK

Kryetari në detyrë i Bashkisë së Himarës, Jorgo Goro, ësht...

Lajmet e fundit nga