LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kaosi te "Zgjedhorja"/ PS kërkon përjashtimin e 4 deputetëve të opozitës

7 Shkurt 2024, 11:25, Politikë CNA
Kaosi te "Zgjedhorja"/ PS kërkon përjashtimin e 4
Mbledhja e Komisonit të Reformës Zgjedhore

Partia Socialiste kërkon përjashtimin e 4 deputetëve të opozitës për kaosin e zhvilluar një ditë më parë në Komisionin e Reformës Zgjedhore. 

PS kërkon përjashtimin e Bledion Nallbatit, Asllan Dogjanit, Flamur Nokës dhe Gazment Bardhit. 

Ditën e djeshme deputetët e opozitës hynë në sallë dhe zunë vendet e deputetëve socialistë dhe bllokuan zhvillimin e saj.

Mbledhja e Komisionit të Reformës Zgjedhore pritet të zhvillohet të premten "online"./CNA 

11:53 Politikë

Jorgo Goro, në SPAK

Kryetari në detyrë i Bashkisë së Himarës, Jorgo Goro, ësht...

Lajmet e fundit nga