LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agim Xhafka tallet keq me Bashën/ Autori i përgjumur, edhe pak do nisë gërhimat

8 Shkurt 2024, 14:51, Politikë CNA

Agim Xhafka tallet keq me Bashën/ Autori i përgjumur, edhe pak do

Gazetari Agim Xhafka ka ironizuar keq Lulzim Bashën këtë enjte.

Ai ka publikuar një foto me librin e Bashës “Misioni Im”, i cili ishte një nga shumë dështimet.

Gazetari thotë se librin po e lexon për të tretën herë, por asnjëherë nuk e ka kuptuar se çfarë ka dashur të thotë Luli.

Xhafka nuk lë pa përmendur gjumin e Lulit, teksa thotë se po e mban librin lart që të mos i zërë gjumi autorin.

“Po e lexoj për herë të tretë. Mbase do e kuptoj ç’ka dashtë me thënë shkrimtari. Dhe librin e mbaj lart nga që po e ula pak kam frikë mos ma zerë gjumi autorin. Aq do ai dhe na flet me gërhima pastaj”, shkruan ai në rrjetet sociale./ CNA

Agim Xhafka tallet keq me Bashën/ Autori i përgjumur, edhe pak do

Lajmet e fundit nga