LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputeti i opozitës, sherr me Alibeajn në Kuvend

8 Shkurt 2024, 11:19, Politikë CNA
Deputeti i opozitës, sherr me Alibeajn në Kuvend
Petrit Dodaj dhe Enkelejd Alibeaj

Teksa në seancën e sotme mbizotëronin kaosi dhe tensionet, një sherr ka ndodhur mes deputetit Petrit Doda dhe Enkelejd Alibeajt. 

Deputeti i opozitës, Petrit Doda, debatoi ashpër me Enkelejd Alibeajn dhe nuk hezitoi duke i shkuar afër.

Doda i tha diçka Alibeajt, me shpejtësi i shkoi te vendi ku ishte ulur demokrati.

Ky i fundit qëndroi indiferent. Menjëherë ndërhynë që të qetësonin situatën./CNA 

 

Lajmet e fundit nga