LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashën e braktis një tjetër deputete

8 Shkurt 2024, 10:57, Politikë CNA
Bashën e braktis një tjetër deputete
Lulzim Basha

Një tjetër deputete ka braktisur Lulin e famshëm.

Tashmë ai ka mbetur me 10 "besnikët" e tij, të cilët pasi marrin urdhër nga Luli dhe Rama, rreshtohen në krah të socialistëve dhe mbyllin gojën para padrejtësive. 

CNA mëson se nga Partia e Vulës është larguar Ilda Dhori, deputete e Qarkut të Fierit dhe është bashkuar me Partinë Demokratike të drejtuar nga Sali Berisha. 

Kjo është një lëvizje e zgjuar e deputetes, në këtë moment ku Basha është haptazi një bashkëpunëtor i Ramës dhe po braktiset nga të gjithë.

Mesa duket deputetja Ilda Dhori do t'i bashkohet aksionit opozitar të nisur prej disa muajsh nga ligjvënësit demokratë./CNA

Bashën e braktis një tjetër deputete
Ilda Dhori

 

 

Lajmet e fundit nga