LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U shpall gruaja më seksi në botë/ Golfistja “tërbon” ndjekësit me pozat e nxehta

22 Korrik 2022, 10:17, Lifestyle CNA
U shpall gruaja më seksi në botë/ Golfistja
Paige Spiranac

Ajo quhet “Golfistja më seksi në botë”.

Bëhet fjalë për amerikanen 29-vjeçare të quajtur Paige Spiranac.

Spiranac ka një trup mjaft tërheqës dhe është shpallur femra më seksi e vitit 2022 nga "Maxim Magazine".

Përtej bukurisë rrëqethëse, ajo ka arritur mjaft në botën e sportit.

Simpatikja e lindur në Colorado luajti golf në një nivel kolegji me Universitetin e Arizonës dhe Universitetin Shtetëror të San Diegos, duke fituar dy herë çmimet e Konferencës Perëndimore All-Mountain, gjatë sezonit 2012–'13 dhe 2013–'14.

Por vec karrierës në sport, Paige është shumë e famshme edhe në rrjetet sociale ku numëron 3.5 milionë ndjekës nga e gjithë bota.

Biondja seksi është mjaft aktive me postimet e saj. Për më shumë ju ftojmë të shikoni galerinë e fotove më poshtë./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga