LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U ndanë me Melisën se ishin toksikë/ Andi i Përputhen poston papritur një foto që "hap debat"

26 Shtator 2022, 14:31, Lifestyle CNA

U ndanë me Melisën se ishin toksikë/ Andi i Përputhen poston

Çifti i shumëpërfolur i "Përputhen", Andi Shehu dhe Melsia Lleshi, prej kohësh tashmë kanë bërë publike ndarjen e tyre. 

Lajmi bëri xhiron e rrjetit menjëherë, ku nisën edhe aludimet e para për shkaqet e ndarjes. Gjithsesi dyshja u prononcua për mediat, ku janë shprehur (veç e veç), se ata ziheshin shumë dhe se lidhja e tyre ishte disi toksike. 

Gjithsesi teksa duket se rrugët e tyre janë ndarë, është sërish Andi ai që së fudnmi ka bërë një InstaStory, ku duket dora fine e një vajze. Menjëherë janë ngritur dyshimet se "ish-Përputhasi" ka nisur një lidhje të re, por ende nuk dihet çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

U ndanë me Melisën se ishin toksikë/ Andi i Përputhen poston

“Andi u largua nga bota”- shkruan dikush.
Një tjetër komenton: “Po, ti meriton më shumë.” 

Sakaq edhe vetë ndjekësit kanë aluduar se Andi është në një lidhje, kjo për shkak se ai ka qënë shumë pak aktiv në rrjetet sociale, gjë që ndodh me të dashuruarit në përgjithësi kur krijojnë lidhje të reja.

Sakaq kjo foto e Andit, vjen pak kohë pasi Melisa bëri një video me muzikën trendi të Tik-Tok të "STFU" të Digga D., trend ky që konsiston me një performancë të shkrutër nga vajza që këndon këngën dhe djali bëhet pjesë vetëm me dorën e tij. 

Një "luftë interneti" kjo mes dy të rinjve, mbase hakmarrje, mbase për t'i treguar Melisës që është i lumtur pa të, kjo nuk dihet por që në fund mjafton lumturia e secilit dhe se fotot e videot e postuara nuk janë ndonjë problem i madh./ CNA.al

 Lajmet e fundit nga