LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Plas sherri" në profilin e moderatores/ Bora Zemani "i kthehet" ndjekëses: Pse flet kot?

26 Shtator 2022, 12:47, Lifestyle CNA

"Plas sherri" në profilin e moderatores/ Bora Zemani "i

Bora Zemani krahas famës që ka marrë si personazh kohët e fundit, ajo gjithmonë është dalluar për bukurinë e saj. Edhe në kohën kur nuk kishte operacione plastike, ajo gjithmonë ka qënë e bukur për kohën dhe vetëm ma standartet e reja tashmë, fotot e tyre të vjetra mund të duken sikur nuk janë aq të bukura. 

Ideja që gjithë personazhet VIP kanë krijuar tek publiku, se ata kanë shumë operacione plastike, flokë extation, e qerpikë fallco. Ndodh shpesh që edhe kur një personazh publik të ketë një aset të vetin si flokët, ngjyra e syve pa lente, apo qerpikë thjeshtë të lyer me rimel, publiku nuk i beson. 

Dhe një rast i tillë duket se i ka ndodhur së fundmi edhe moderatores Bora Zemani. Teksa po xhironte një video për kujdesin ndaj flokëve, ku shprehte dashurinë e saj për flokët e shëndetshëm që ka, një ndjekëse nuk e ka përmbajtur veten. 

"A shume i dua floket e shendetshem e te bukur ????
Edhe pse kjo ka qene pak e veshtire per mua keto vitet e fundit ku edhe kam abuzuar me lloj lloj torturash qe i kam bere flokeve te mi ????
Mendoja se duheshin shuuuume produkte e trajtime per te patur floke reklamash por ja qe mjaftojne edhe vetem 3 produkte kur zgjedh ato te duhurat!"- shkruan Bora krahas postimit të saj, teksa i bënte masazhim të lehtë kokës. 

Ndërkohë një ndjekëse u hodh duke shkruar:

"Dhe jaaaa një tufë extentions.."

"Ku i pe moj zemër?! Apo hajt kot të themi diçka"- ia ktheu Bora Zemani, duke nënkuptuar se flokët që ka nxjerrë në atë video janë origjinalë, pavarësisht se në raste të veçanta mund t'i shtojë për efekt të dukjes skenike./CNA.al

"Plas sherri" në profilin e moderatores/ Bora Zemani "i

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Lajmet e fundit nga