LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përfol se ishte ndarë/ Vajza seksi e ish-deputetes demokrate reagon përmes një video-je

26 Shtator 2022, 12:33, Lifestyle CNA

U përfol se ishte ndarë/ Vajza seksi e ish-deputetes demokrate reagon

Modelja Ada Deda, është gjithmonë në qendër të vëmendjes, por edhe për shkak se është vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda. 

Gjithmonë e bukur dhe shumë joshëse, ajo shpesh ndan mesazhe të koduara përmes statuseve në rrjetet sociale. Edhe pse më parë është shprehur se ajo është shumë e dashuruar, ajo asnjëherë nuk e ka bërë publik djalin misterioz. 

Pak javë më parë në postimet e saj, ajo ngriti dyshimet se mund t'i ketë dhënë fund lidhjes, kjo për shkak të disa postimeve që bënte në InstaStory. Ndërsa tashmë ajo e ka konfirmuar që është single dhe këtë e ka bërë vetë me dije modelja përmes një postimi në Tik-Tok.

U përfol se ishte ndarë/ Vajza seksi e ish-deputetes demokrate reagon

Teksa në sfond dëgjohet kënga “A Gangster’s Wife” që është kthyer në një trend në këtë platformë, si përshkrim Ada shkruan:

 “Do e kisha bërë me foton e të dashurit po ja që s’kemi.” ????

U përfol se ishte ndarë/ Vajza seksi e ish-deputetes demokrate reagon

“Nuk mund ta përballoj një tjetër thyerje zemre,”-shkruante me herët në një story Deda.

 

Në një intervistë të dhënë më parë ajo ka shprehur se nuk do të donte të dashurohej kurrë me një vlonjat, ndërkohë ka shprehur edhe se është më mirë me një fukara se sa pa të dhe e pasur (njëlloj siç është edhe teksti i një kënge të njohur për shqiptarët).

“Unë nuk jam single por kam vendosur të mos bëj publike asgjë në rrjetet sociale sepse është më mirë. Larg syrit të keq, nuk jam dakord me femrat e showbiz-it që po shkojnë 30-40 vjeç dhe thonë nuk jam në lidhje, jam vetëm.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga