LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Befason "ish-Përputhsja"/ Pozat e nxehta i nxjerrin në pah të pasmet bombastike

26 Shtator 2022, 13:41, Lifestyle CNA

Befason "ish-Përputhsja"/ Pozat e nxehta i nxjerrin në pah

Iriada e "Përputhen" duket se vërtetë e "dashuron" të qenit në qendër të vëmendjes, e pse jo pasi format e saj fizike janë të lakmueshme, dhe paraqitja e saj është mjaft e kuruar. 

Asnjëherë nuk ka folur shumë për veten, asnjë "sekret" nuk i doli aq kohë sa ishte në program, dhe me shumë qetësi ajo lundroi në ujërat e rrezikshme të këtij programi, pa hasur ndonjë pengesë dhe atë famë që e mori pa ndonjë skandal të veçantë, po vijon ta shijojë edhe sot. 

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale ku shfaqet mjaft provokuese nën një fustan të bardhë vezullues, i cili i rri pas trupit, duke i nxjerrë kështu në pah format e saj bombastike, për të cilat shquhet, por edhe akuzohet njëkohësisht për ndërhyrje kirurgjikale./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga