LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Incidenti i frikshëm/ Bebe Rexha goditet në mes të koncertit me telefon

19 Qershor 2023, 16:19, Lifestyle CNA
Incidenti i frikshëm/ Bebe Rexha goditet në mes të koncertit me
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është përballur me një incident të frikshëm gjatë një koncerti në Neë York.

Bebe Rexha u ngjit në skenë për të kënduar dhe gjatë performancës bëri me duar simbolin e shqiponjës.

Por pikërisht në këtë moment është goditur me telefon nga një person që ndodhej në koncert.

Ga pamjet e publikuara në rrjet, këngëtarja shihet se është ulur në gjunjë, pasi goditja ishte shumë e fortë.

Mamaja e shqiptares ka shkruar në “Twitter” se, “Bebe ka bërë tre qepje pasi ishte lënduar në kokë”.

Nga ana tjetër, fansat kanë reaguar të irrituar ndaj veprimit të bërë ndaj këngëtares, duke thënë se ajo nuk e meritonte këtë gjë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga