LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Arbana s’të ka ftuar, as ty as llullën”/ Ja përgjigjja e papritur e Luizit për komentuesen

18 Qershor 2023, 10:40, Lifestyle CNA

“Arbana s’të ka ftuar, as ty as llullën”/ Ja

Luiz Ejlli nuk ishte i pranishëm në dasmën e Arbanës dhe Eduartit në Toskana. Dasma përkonte me koncertet e tij në SHBA, e mungesa e tij u komentua gjerë e gjatë në rrjet.

Ka edhe nga ata persona që nuk e besojnë se shkak i mungesës ishin koncertet. Një prej tyre, komentoi në rrjet se Arbana nuk i ka ftuar, pra as Luizin dhe as Kiarën.

Luizi ndërhyri duke i thënë se s’ka mundësi teletransportimi nga Amerika në Itali, e po ashtu e paralajmëroi që të kishte kujdes me deklaratat.

Komenti: Ik ore debil se s’të ka ftuar as ty as llullën.

Luizi: Valeria, nuk ka arritur akoma koha e teletransportimit nga New York në Toscana. Gjithsesi, kujdes me fjalorin sepse ka mbaruar "BB" dhe mos më detyro të ta kthej sic e meriton./CNA.al

 

“Arbana s’të ka ftuar, as ty as llullën”/ Ja

Lajmet e fundit nga