LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Shpresa e fundit ishe ti"/ Luiz Ejlli tjetër dedikim për Kiarën

3 Qershor 2023, 19:48, Lifestyle CNA
"Shpresa e fundit ishe ti"/ Luiz Ejlli tjetër dedikim për

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli sapo ka publikuar një tjetër këngë, e cila u prit me shumë padurim nga ndjekësit e artistit.

Kënga titullohet “Përgjithmonë” dhe pritet të thyejë rekorde.

Nga teksti duket se është dhe historia e jetës së tij dhe dashurisë që gjeti në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Teksti:

Fryma e fundit
Shpresa e fundit ishe ti

Kur jeta më mundi
Rrugën e gjeta te ti
Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë
Kam një jetë që po të kërkoj
Unë si ty kurrë s’kam pa…

Kënga u pblikua në orën 19.00 në kanalin e tij zyrtar në YouTube, i cili shënoi pas hapjes mbi 50 mijë subscripe në 24 orë./CNA.alLajmet e fundit nga