LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luiz Ejlli bëhet nostalgjik për "Big Brother"/ Mesazhi për ndjekësit e tij

28 Maj 2023, 09:46, Lifestyle CNA

Luiz Ejlli bëhet nostalgjik për "Big Brother"/ Mesazhi

Luiz Ejlli, fituesi i "Big Brother VIP 2", duket se është bërë nostalgjik për kohët e qëndrimit në shtëpi.

Me një video të fundit të shpërndarë në rrjete sociale, ai ka ndarë copëza nga rrugëtimi i tij në këtë "reality show".

Luizi ka falënderuar të gjithë personat që e kanë mbështetur përgjatë gjithë kohës dhe rrugëtimit të tij.

“Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj”, ka thënë ai.

“Jeni mbështetja ime më e madhe”, shkruan ai në "Instagram"./CNA.al

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga