LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Do të bëja një reagim të gabuar"/ Efi Dhedhes flet "pa dorashka" për debatin me Zhaklinën

27 Maj 2023, 20:26, Lifestyle CNA

"Do të bëja një reagim të gabuar"/ Efi Dhedhes

Ish-banorja e Big Brother Vip, Efi Dhedhes ka zbuluar prapaskenat e debatit mes saj dhe opinionistes së Big Brother, Zhaklina Lekatarit.

EFi ka treguar se gjithçka ndodhi pasi një mendimi të kundërt të asj me Zhaklinën për Luiz Ejllin.

Efi rrëfeu se nëse nuk do të kishte kryer disa seanca me psikologen e saj atëherë reagimi i saj do të ishte ndryshe kundrejt Zhaklinës.

Ndër të tjera ajo ka treguar se arsyeja pse ajo u mërzit me Zhaklinën ishte pikërisht pasi dolën këto biseda me psikologën .

 “Ka qenë një mendim i ndryshëm i imi për Luizin, dhe mendim i ndryshëm i Zhaklinës. Në momentin që kemi dalë pas kuintave, ka qenë një debat me tone të larta nga ana e saj dhe kjo ishte një bisedë në të cilën unë kam folur me psikologen time, për t’i treguar se ka bërë një punë shumë të mirë sepse nëse dikush do të dilte më përpara para meje, ndoshta do të bëja një reagim të gabuar. Kurse tani nuk bëra asgjë dhe thjesht po ja shpjegoja. Arsyeja e mërzitjes dhe mërisë së Zhaklinës ishte pikërisht sepse dolën disa biseda me psikologen, mesazhet, dhe thjesht u kap tek ajo gjë që i interesoj të kapej.

Tek pjesa që unë do të bëja atë veprimin tjetër. Por harroi që unë e përcaktova se bëhej fjalë për më përpara, me atë lloj natyre që unë kisha”, tha Efi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga