LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthimi në shtëpinë e Big Brother/ Kiara: Kam dashur të rregulloj disa nga gabimet e mia

20 Maj 2023, 22:20, Lifestyle CNA

Rikthimi në shtëpinë e Big Brother/ Kiara: Kam dashur të

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë ndarë copëza nga historia e tyre e dashurisë brenda “Big Brother”-it.

Kiara ka folur për rikthimin e saj pas eleminimit të parë dhe tregoj se arsyej apse donte të hynte sërish në lojë ishte që të rregullonte disa nga gabimet që kishte bërë gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së Big Brother.

“Unë si natyrë jam e tërhequr, ama kur bie brenda jam kokë e këmbë. Gjithmonë i vë barriera vetes se i frikësohem gjërave që do vijnë. Është pjesë e natyrës sime. Për pjesën e rikthimit kam dashur të rregulloj disa nga gabimet e mia që aty brenda për shkak të presionit mund të kem reaguar keq. Sido të hyja unë, prap do komentohesha me lupë. Nuk besoj se kam bërë ndonjë gabim për të mërzitur kaq shumë njerëzit”

Luizi ndër të tjera u shpreh se e kishte kuptuar që te Kiara kishte një ndryshim pasi u bë sërish pjesë e Big Brother. Ajp i dukej më e sigurtë në vetevete sepse sipas tij kishte marrë miratimin e prindërve për marrëdhënien e tyre.

Rikthimi i saj, për hir të vërtetës, më ra edhe mua në sy sjellja e saj. Ishte shumë e sigurtë, ishte e vendosur. Unë prita pak se thash mos është ndonjë lojë e saj se kjo ka dal jashtë, Kjo ka dalë jashtë ka pasur një martesë me mua brenda, kishim Shën Valentinin që e përforcoi. Kjo vajzë ka një familje jashtë. Kiara e kishte me siklet, më thoshte dua të takoj një nga familjarët e mi. Doli jashtë, mori konfirmimin nga familja”- tha Luizi./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga