LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debate të ashpra mes Oltës dhe Kiarës/ Materialiste, Luizin e do vetëm për interes

13 Maj 2023, 22:47, Lifestyle CNA

Debate të ashpra mes Oltës dhe Kiarës/ Materialiste, Luizin e do

Olta Gixhari dhe Kiara Tito kanë pasur debate të ashpra këtë të shtunë në post Big Brother Vip.

Olta i është drejtuar Luiz Ejllit duke thënë se Kiara po e shfrytëzon këtë të fundit pasi është i famshëm.

Nga ana tjetër Kiara i është drejtuar Oltës duke e cilësuar si inatçie.

Por Olta nuk e ka lënë me kaq, i është kthyer Kiarës duke e quajtur materialiste.

Luizi: Unë po e shfrytëzoj Kiarën sepse dua të krijoj një familje.

Olta: Ajo po të shfrytëzon ty sepse  je shumë i famshëm, kaq ka treguar deri tani. Kjo e kulluara meqë tha që është kaq e mirë

Luizi: Kiara po më shfrytëzon mua dhe nuk e kam  problem fare.

Kiara: Deri më tani nuk kam nxjerrë asnjë ofendim për askënd. Ky më ka vendosur unazën në gisht dhe që prej atij momenti nuk ke gojë të flasësh. Jo të më rrish të më flasësh cepave, e të më thuash ju do ndaheni. Ti je inatçie, kjo je ti.

Olta: Burrë e grua nuk të bëjnë interes por nevoja. Ti je materialiste./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga