LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bledi Mane flet troç/ “Më gjuajnë më tepër gratë e martuara dhe meshkujt”

8 Maj 2023, 20:30, Lifestyle CNA
Bledi Mane flet troç/ “Më gjuajnë më tepër
Gazetari Bledi Mane

Gazetari Bledi Mane ka folur sot pa dorashka për jetën e tij pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Bledi ka rrëfyer se jeta e tij ka ndryshuar shumë. Në një dalje për mediat, ai ka treguar se merr shumë ngacmime.

Më së shtumti, ai është shprehur se e ngacmojnë gratë e martuara dhe meshkujt.

“Më gjuajnë më tepër gratë e martuara dhe meshkujt”, ka deklaruar gazetari.

Përtej jetës sentimentale, ai ka rrëfyer se pjesëmarrja e tij në “Big Brother VIP” ka ndikuar edhe te kërcënimet që merr nga njerëzit, të cilat duket se janë rralluar.

“Nëse më përpara merrja shumë mesazhe kërcënuese, sot marr dy”, ka thekuar Bledi Mane./ CNA.al

Lajmet e fundit nga