LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasma e shumëpritur/ Ja ku do të kurorëzohen Luizi dhe Kiara

5 Maj 2023, 21:00, Lifestyle CNA

Dasma e shumëpritur/ Ja ku do të kurorëzohen Luizi dhe Kiara

Ditën e shtunë pritet të mbahet finalja e madhe e “Big Brother Vip 2” dhe të zbulohet se kush do të jetë fituesi i çmimit të madh.

Gjatë kësaj nate ashtu sikurse është njoftuar tashmë, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre Kiara Tito dhe Luiz Ejlli.

Pikëpyetja e madhe është se ku do të mbahet ceremonia.

Është pikërisht bashkia e Tiranës, ambienti ku çifti i Big Brother Vip 2 që do të martohen.

Ata do të kurorëzohen zyrtarisht burrë e grua nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

 

Lajmet e fundit nga