LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luizi ngjit në skenë Kiarën dhe i bën dedikimin romantik

8 Maj 2023, 12:01, Lifestyle CNA

Luizi ngjit në skenë Kiarën dhe i bën dedikimin romantik

Luiz Ejlli, fituesi i “Big Brother Vip 2”, ka qenë kryefjala e këtij edicioni dhe jo vetëm. Ka qenë kryefjala e çdo media.

Ejlli me sa duket ka nisur të shfrytëzojë popullaritetin e tij për t'u rritur akoma më shumë në fushën e muzikës.

Luizi fitoi një popullaritet të madh gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” e tashmë që është jashtë shtëpisë së famshme ai po shijon frytet e tij.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy. Ai ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe Kiarën, duke i dedikuar këngën e shkruar posaçërisht për të, "Me ty". 

 

Lajmet e fundit nga