LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mahniti me fustanin e kuq në finalen e “Big Brother VIP”/ Sa ka kushtuar veshja e Arbana Osmanit

6 Maj 2023, 22:51, Lifestyle CNA

Mahniti me fustanin e kuq në finalen e “Big Brother VIP”/ Sa ka

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e “Big Brother VIP”. Arban Osmani ka mahnitur me një fustan të gjatë të kuq, që i nxjerr në pah dekoltenë e hapur.

Fustani është i markës “Alexandre Vauthier” dhe ka kushtuar plot 1970 euro.

Këtë fustan të kuq, ajo e ka shoqëruar me bizhuteri argjendi që kanë në mes një trëndafil rozë.

Arbana është një person që i kushton shumë rëndësi veshjes në daljet e saj. Shpeshherë është komentuar për veshjete  shtrenjta.

Për çmimin e veshjes së sotme u pyet edhe bashkëshorti i Arbanës, Eduart Grishaj disa ditë më parë, por ai e la gjithçka enigmë./ CNA.al

Mahniti me fustanin e kuq në finalen e “Big Brother VIP”/ Sa ka

Lajmet e fundit nga