LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi martohet pa praninë e nënës dhe motrës/ Pse munguan familjarët e tij në dasmë?

7 Maj 2023, 09:18, Lifestyle CNA
Luizi martohet pa praninë e nënës dhe motrës/ Pse munguan
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito finalizuan lidhjen e tyre në martesë.

Një lidhje, e cila është komentuar gjatë në mediat rozë pasi në një kohë të shkurtër, përreth 4 muaj, çifti mori vendimin për t'u kurorëzuar.

Ceremonia e martesës u realizua në Bashkinë e Tiranës. Vetë Veliaj celebroi çiftin në prani të familjarëve të Kiarës, pasi gjatë ceremonisë nuk ishte i pranishëm asnjë prej familjarëve të Luizit, as nëna e tij, e cila një javë më parë e surprizoi dhe as motra apo kunati i tij.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime nga ndjekësit në rrjetet sociale, pasi në një ditë kaq të rëndësishme për Luizin nuk mund të mungonte nëna dhe motra e tij.

Arsyet e mungesës së tyre ende nuk janë bërë të ditura, por të gjithë në mediat "online" komentuan faktin e mospranisë së familjarëve të Luizit në ceremoninë martesore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga