LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpallet konkurrenti fitues/ Kush e "rrëmbeu" çmimin e madh të "Big Brother VIP"

7 Maj 2023, 02:03, Lifestyle CNA

Vetëm pak më parë është shpallur konkurrenti fitues i edicionit të dytë të "Big Brother VIP".

Fitues u shpall këngëtari Luiz Ejlli, duke "rrëmbyer" kështu çmimin e madh.

Pas 133 ditësh i izoluar në shtëpi, Luizi u zgjodh si i preferuari i publikut.

Kjo fitore u prit me entuziazëm në studio dhe në shtëpi dhe sipas traditës, këngëtari fiku dritat e shtëpisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga