LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas daljes nga "Big Brother", Luiz Ejlli shihet në Shkodër me makinë superluksoze

7 Maj 2023, 14:09, Lifestyle CNA
Pas daljes nga "Big Brother", Luiz Ejlli shihet në Shkodër
Luiz Ejlli, këngëtar

Këngëtari Luiz Ejlli u shpall fitues i edicionit të dytë të "Big Brother VIP".

Ejlli rrëmbeu çmimin e madh prej 100 mijë eurosh dhe gjithashtu kurorëzoi dashurinë e tij me moderatoren Kiara Tito.

Pas daljes nga "Big Brother VIP", Luizi ka udhëtuar drejt Shkodrës, ashtu siç e kishte paralajmëruar edhe gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e famshme.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë video të cilat tregojnë këngëtarin duke hipur në një makinë luksoze tip “Range Rover”.

Gjatë qëndrimit të tij në Shkodër ka takuar shumë fansa të tij, duke bërë edhe foto me ta./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga