LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Françeska Jaçe “ngre temperaturat”/ “Çmend” fansat duke pozuar me bikini

13 Maj 2023, 21:59, Lifestyle CNA

Foto- Françeska Jaçe “ngre temperaturat”/

Modelja Françeska Jaçe duket se ka sjellë verën herët duke pozuar me bikini ngjyrë të verdhë fosforeshente.

Duke nxjerrë në pah linjat perfekte trupore dhe trupin e nxirë, modelja sexy shqiptare ka ditur të tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve të saj.

Pranë detit Françeska Jaçe ka pozuar për fansat e saj duke ngritur temperaturat dhe duke rrëmbyër kështu edhe një herë zemrat e adhuruesve të saj./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga