LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi nuk humbet kohë/ Përgatit këngën e re, zbulohet bashkëpunimi

11 Maj 2023, 09:34, Lifestyle CNA
Luizi nuk humbet kohë/ Përgatit këngën e re, zbulohet
Këngëtari Luiz Ejlli

Këngëtari Luiz Ejlli, menjëherë pas daljes nga "Big Brother VIP" është angazhuar me koncerte.

Shkodrani nuk ka humbur kohë aspak dhe ashtu siç kishte premtuar është angazhuar me muzikën.

Në një postim në "Instagram", Ejlli ka zbuluar se ka gati një këngë të re dhe është një bashkëpunim.

Bashkëpunimin e parë në muzikë pas daljes nga "Big Brother" do ta ketë me Donald Veshajn dhe kënga titullohet “Dy shotsa”. / CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? ARTIST (@donaldveshaj)

Lajmet e fundit nga