LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kristi flet për eksperiencën në "BBV"/ “10 mijë euro s’janë asnjë gjë, një natë te 'Maria Bonita'”

17 Maj 2023, 13:23, Lifestyle CNA
Kristi flet për eksperiencën në "BBV"/ “10
Krist Aliaj

Krist Aliaj ka folur për eksperiencën e tij në "Big Brother VIP" ku fitoi vendin e dytë.

I ftuar mëngjesin e sotëm në "Wake Up", Kristi është shprehur se impakti që ka pasur te publiku si një djalë i edukuar i ka pëlqyer, por publiku nuk ka vlerësuar dhe shumë anë të tjera të tij.

Gjithashtu foli për paratë që fitoi, 10 mijë euro duke qenë se ishte një nga finalistët.

Ai tha se paratë nuk e justifikojnë gjithë sakrificën që ai ka bërë për muaj me radhë brenda shtëpisë së famshme.

Ndër të tjera, shtoi se me ato para mund të kalosh vetëm një natë te "Maria Bonita"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga