LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Renditja e Shqipërisë në Eurovision/ Aurela Gaçe: Shumë gjëra s'i kemi në dorë, por…

14 Maj 2023, 14:39, Lifestyle CNA
Renditja e Shqipërisë në Eurovision/ Aurela Gaçe:

Këngëtarja Aurela Gaçe, ka reaguar së fundmi për renditjen e familjes Kelmendi si të 22-ët në listë, në Eurovision.

Me anë të një postimi në "Facebook" ajo u shpreh shumë krenare për emocionet që ata kanë dhënë dhe përkushtimin e madh që kanë pasur përgjatë kësaj kohe.

“Mbrëmë, isha duke performuar e nuk arrita të të shoh në skenë. Afër mëngjesit, dikush më dergoi këtë në mesazh, foto mga faqja e Eurovizionit dhe shikueshmëria tregon shumë. Une jam krenare për përkushtimin tënd të madh, emocionin që dhatë në skenë, ti ,familja Kelmendi e autorët. Shumë gjëra si kemi në dorë por paraqitjen dinjitoze po, edhe atë e bëtë më së miri. Jeta vazhdon. Karriera jote kam bindjen e plotë se do të jetë e madhe, e bukur dhe plot sukses, pasi ti e do muzikën me zemër, e ke në vena e kjo të ka sjellë e do të të sjelle shumë dashuri nga publiku, e kjo dashuri është fitorja më e madhe.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga