LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fëmijët e surprizuan gjatë qëndrimit në "Big Brother"/ Qetsori rrëfen momentin e vështirë pas daljes

20 Maj 2023, 20:18, Lifestyle CNA

Fëmijët e surprizuan gjatë qëndrimit në "Big

Ish–banori i “Big Brother Vip” 2, Qetsor Ferrunaj ka rrëfyer një ndër momentet që e ka prekur më shumë pasi ka përfunduar lojën.

Qetsori ka risjelle në vëmendje momentin kur fëmijët e tij e kanë vizituar brenda shtëpisë së "Big Brothe"r dhe ky moment sipas tij është kritikuar ashpër në rrjet.

Ajo çfarë e ka lënduar më shumë sipas tij është fakti që janë gjykuar dhe “kryqëzuar” fëmijët e tij, diçka që sipas tij  nuk duhej të kishte ndodhur pasi ata janë prekur shumë nga kjo gjë, pa bërë absolutisht asgjë të keqe.

“Kur kam dalë, na kanë sharë shumë fëmijët. Fansat kanë qenë shumë të përfshirë në ofendime dhe na kanë lënduar. Fëmijët të paktën, nuk u kanë bërë asgjë. Ato që kanë nxjerrë nga goja dhe i kanë shkruar, besoj se do t’u kthehen në shtëpitë e tyre.Vërtet ndihem i lënduar sepse ofendimet kundrejt fëmijëve janë të rënda. Janë të paarsyeshme në radhë të parë. Në radhë të dytë, janë shumë të rënda. Një prind i përjeton shumë rëndë. Unë, kur isha atje, u mundova të mos shaj askënd, sepse e di që kanë një prind. Pavarësisht se ata atje brenda e dinë që mund të përballen me çdo situatë, por familjarët mundësisht ishin jashtë këtyre përfshirjeve. Tipa dhe karaktere të ndryshëm janë gjendur shumë të guximshëm, duke shkruar ofendime nga më të çuditshmet”, tha ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga