LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi tha se nuk e njihte/ Reagon ish-banori i "Big Brother"

18 Maj 2023, 09:47, Lifestyle CNA
Luizi tha se nuk e njihte/ Reagon ish-banori i "Big Brother"
Luiz Ejlli

Meridian Ramçaj, ish-banori i "Big Brother VIP", ishte një nga mbështetësit më të mëdhenj të Luiz Ejllit gjatë rrugëtimit të tij në shtëpinë e famshme.

Pas daljes në një emision, Luizi u shpreh se shumë njerëz kanë përfituar nga emri i tij, ndërsa i pyetur për marrëdhënien apo raportin e tij me Meridianin, Luizi u shpreh se e njeh si personazh, por nuk ka miqësi me të.

Pas deklaratës së Luizit, ka reaguar Meridiani, i cili përmes një shprehje ka nënkuptuar se kjo deklaratë e përsëritur nga fituesi i "BBV2", Luiz Ejlli, është e qëllimshme.

“Jam edukuar t'u jap njerëzve kohë dhe shanse të dyta dhe të treta për të mos pasur hapësirë për të thënë e bëra gabim, pasi diçka e përsëritur shumë herë nuk është më gabim por i qëllimshëm”, shkruan Meridian Ramçaj./ CNA.al  

Luizi tha se nuk e njihte/ Reagon ish-banori i "Big Brother"

Lajmet e fundit nga