LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rënia dhe rritja e ndjekësve në "Instagram"/ Olta Gixhari: Nuk i kam blerë

23 Maj 2023, 13:05, Lifestyle CNA

Rënia dhe rritja e ndjekësve në "Instagram"/ Olta

Gjatë rrugëtimit të saj në "Big Brother VIP", aktorja Olta Gixhari shpesh ka humbur ndjekës për shkak të situatave që ka krijuar brenda shtëpisë së famshme.

Luhatjet që tregonin uljen dhe ngritjen e ndjekësve kanë ngritur shpesh dyshime se aktorja po blinte ndjekësit në "Instagram"-in e saj.

Së fundi përmes disa videove në rrjetet sociale, Gixhari tregon se nuk ka blerë ndjekës, duke zbuluar statistikat e llogarisë së saj.

“Kam lexuar disa lajme disa herë që unë kam blerë 'followers'. Kjo nuk është e vërtetë, por unë dua që të shkojmë tek 'Instagram'-i im dhe të tregojmë ça ndodh”, ka thënë Olta ndër të tjera. / CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga