LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Boom Boom” e vjedhur?/ Këngëtari "nxjerr zbuluar" bashkëpunimin mes Mozzik dhe Ledri Vulës

25 Maj 2023, 16:59, Lifestyle CNA

"Boom Boom” e vjedhur?/ Këngëtari "nxjerr

Këngetarët e dashur për publikun shqiptar, Ledri Vula dhe Mozzik kanë lançuar bashkëpunimin e tyre më të fundit , këngën “Boom Boom”.

Kënga ka marrë mbi 1 milion shikime deri më tani pa mbushur ende 24 orë nga publikimi i saj.

Por duket që produkti muzikor i dy artistëve nuk është aq origjinal sa të gjithë mendonim.

Këngëtari Micci nëpërmjet një postimi në Insta Story ka treguar se kënga e tyre është e njejtë me atë të “Muhamed Ramadan – Bum Bum”.

“Po ça bëni o cuna...Po ne ju mbanim për shembull, për ne të tjerët që kemi filluaer muzikën ncncnc”, shkruan ai./CNA.al

"Boom Boom” e vjedhur?/ Këngëtari "nxjerr

 

 

 

Lajmet e fundit nga