LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A bëhet xheloz Genar Topalli për intevistat me futbollistë?/ Cindy Marina flet pa filtra

26 Maj 2023, 22:22, Lifestyle CNA

A bëhet xheloz Genar Topalli për intevistat me futbollistë?/

Moderatorja e sportit, Cindy Marina, ka folur mbrëmjen e sotme për marrëdhënien e saj me partnerin Genar Topalli.

Fëmijët e “Në kurthin e Piter Pan” e pyetën moderatoren nëse partneri i saj bëhet xheloz kur ajo zhvillon intervista me futbollistë.

Cindy Marina deklaroi se Genari nuk mërzitet kurrë për intervistat që bën, por e mbështet dhe e ndihmon me pyetjet.

“Në fakt s’e kam pyetur kurrë, por ai nuk mërzitet. S’ma ka shprehur shumë xhelozinë, sepse është edhe bashkëpunëtori im. Madje dhe i kërkoj ndihmë për pyetjet që t’i bëj të intervistuarve dhe futbollistëve”, deklaroi moderatorja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga