LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video- Kudo dhe kurdo me Luizin dhe Kiarën/ Fansat nuk i lënë të qetë

30 Maj 2023, 16:52, Lifestyle CNA

Video- Kudo dhe kurdo me Luizin dhe Kiarën/ Fansat nuk i lënë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito duken më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit.

Edhe pse lidhja e tyre u kritikua më së shumti nga personazhe të ndryshme ata vazhdojnë të shfaqen bashkë pothuajse në çdo dalje të tyre.

Edhe fansat duket se nuk duan t’i lënë të qetë pasi kësaj radhe i kanë kapur një video teksa po pinin kafe sëbashku teksa shihen të qeshur./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga