LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A flet me Luizin pas BBV? Efi shuan kuriozitetin e ndjekësve

4 Qershor 2023, 20:59, Lifestyle CNA

A flet me Luizin pas BBV? Efi shuan kuriozitetin e ndjekësve

Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli ishite dyshja më e pëlqyer brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Mirëpo, marrëdhënia mes tyre disi ‘u kris’ pas hyrjes për herë të dytë të Efit e pas konflikteve me Kiarën.

E të gjithë po pyesin veten sesi është sot marrëdhënia mes Luizit dhe Efit? A flasin pas përfundimit të “BBV”?. Këtë na e zbuloi sot Efi, e cila postoi një video nga kënga e re e Luizit, si për të treguar mbështetje.

Efi i bëri “tag” Luizit e madje e shoqëroi me një emoji në formë zjarri, si për të thënë: Kënga ishte zjarr.

A flet me Luizin pas BBV? Efi shuan kuriozitetin e ndjekësve

Lajmet e fundit nga