LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 fotot më zjarr të Luana Vjollcës/ Moderatorja “tërbon” ndjekësit me format e saj

4 Qershor 2023, 12:23, Lifestyle CNA
10 fotot më zjarr të Luana Vjollcës/ Moderatorja
Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca së fundi ka udhëtuar drejt SHBA-së dhe Australisë nga ku po përgatitet për projektet e reja, por e ka shfrytëzuar kohën edhe për disa pushime.

Ajo ka ndarë momente të shumta me ndjekësit e saj nga udhëtimi ku nuk kanë munguar edhe fotot e nxehta me bikini.

Bukuroshja e ekranit, si gjithnjë i ka mahnitur të gjithë me format e saj, për të cilat komentohet kaq shumë në rrjetet sociale apo në mediat rozë.

Luana pritet që së shpejti të rikthehet me një program të ri dashurie i frymëzuar nga “Love Islands”, një "show" që ka thyer rekorde shikueshmërie në shumë vende të botës ku transmetohet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga