LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë/ Zbulon emrin e fëmijës

8 Qershor 2023, 09:09, Lifestyle CNA

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë/ Zbulon emrin e

Ajsel Grezda dhe futbollisti Eros Grezda janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja kanë publikuar foton e parë të fëmijës pas ardhjes në jetë ku kanë zbuluar edhe emrin.

Ajsel dhe Eros kanë vendosur që djali i tyre të quhet Kian.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

Çifti bënë me dije se u martuan në 31 dhjetor të 2022.

Përmes një fotoje me Ajselin zbulonte se kishin kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë./ CNA.al

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë/ Zbulon emrin e

 

Lajmet e fundit nga