LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me 4 roje e masa të forta sigurie/ Luiz Ejlli, koncert në SHBA

12 Qershor 2023, 14:14, Lifestyle CNA
Me 4 roje e masa të forta sigurie/ Luiz Ejlli, koncert në SHBA
Luiz Ejlli

Luiz Ejlli është një nga fenomenet që u evidentua në "realityshow"-n "Big Brother Vip Albania", ku dhe fitoi çmimin e madh.

Pas daljes nga "Big Borther Vip", këngëtari është angazhuar për të realizuar projekte të reja muzikore si dhe me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Së fundi, Luizi ka dhënë një koncert në Florida ku shihet në hyrje shihet i shoqëruar nga rojet dhe masat e forta të sigurisë.

Ata që e pëlqejnë dhe adhurojnë këngëtarin janë të shumtë.

Ashtu siç mund të shihni edhe në videot e mëposhtme, klubi në të cilin ndodhej këngëtari ka qenë plot me njerëz që kanë shijuar këngët e tij.

 

 

Lajmet e fundit nga