LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kiara Tito ndodhet në Turqi/ Luiz Ejlli shkon te “Përputhen”

9 Qershor 2023, 20:17, Lifestyle CNA

Kiara Tito ndodhet në Turqi/ Luiz Ejlli shkon te

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë çifti më i ndjekur i momentit.

Kudo që shkojnë, dyshja fotografohjet nga fansat, të cilët shohin me detaje çdo lëvizje të tyre.

Së fundmi, këngëtari është parë të lëvizë i vetëm dhe arsyeja është se Kiara ndodhet në Turqi, ku po xhirohet emisioni që ajo do të drejtojë.

Këtë fakt e zbuloi vetë Luizi me një video nga SHBA. Por pasditen e sotme, Luizi ka shkuar në emisionin “Përputhen”.

Teksa moderatorja ndodhet në Turqi, këngëtari foli në emisionin e dashurisë “Përputhen” për marrëdhënien e tyre.

Kiara Tito ndodhet në Turqi/ Luiz Ejlli shkon te

Njëra nga çështjet që përmendi, ishin pyetjet e shpeshta të fansave për Kiarën, kur shkon në koncerte i vetëm.

“Njerëzit nuk do pushojnë kurrë së foluri. Fjalët do jenë gjithmonë. E rëndësishme është të harroni kamerat kur shikoni njëri tjetrin në sy. Do jetë shumë vështirë por përfundimi do ia vlejë.

Unë nuk është se jam fort njeri i rrjeteve sociale dhe nuk ndikohem shumë. Dola në koncert më thanë pse nuk e ke marrë Kiarën me vete kur e mora Kiarën më thanë e mori pse i thamë ne. Nuk mund t’ia bësh qejfin të gjithë njerëzve”, theksoi Luiz Ejlli./ CNA.al

Lajmet e fundit nga