LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 “Mos e le”/ Vera rikthen Sabina Danën me “bombën” e radhës

8 Qershor 2023, 17:24, Lifestyle CNA

 “Mos e le”/ Vera rikthen Sabina Danën me

Fillimi i kësaj vere ka rikthyer këngëtaren Sabina Dana me një këngë që do të na shoqërojë gjatë pushimeve.

Pas një shkëputje të gjatë nga muzika, Sabina është rikthyer me këngën “Mos e le”. Një këngë e bukur dhe ritmike që pritet të kthehet një ndër hitet e kësaj vere. Në klip Sabina shafqet shumë seksi e veshur me bikini dhe me forma perfekte.

Pas ardhjes në jetë të vajzës së saj, Sabina u shkëput për një periudhë mjaft të gjatë nga tregu muzikor. Këngëtarja, e këngës hit “E kam pas”, tashmë rikthehet vrullshëm për të bërë  “boom” me “Mos e le”./CNA.al

 “Mos e le”/ Vera rikthen Sabina Danën me

Lajmet e fundit nga