LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot dita e madhe/ Dasma e ‘blinduar’, Arbana Osmani ndalon të ftuarit të bëjnë foto

17 Qershor 2023, 08:39, Lifestyle CNA
Sot dita e madhe/ Dasma e ‘blinduar’, Arbana Osmani ndalon të

Ditën e sotme, moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.. Çifti dëshiron të ruajë privatësinë në maksimum, prandaj kanë ta edhe një kërkesë të rëndësishme për të ftuarit. Kërkesa është theksuar edhe në ftesën që kanë marrë, në të cilën thuhet se duan të respektohet dita e tyre, pa postime, foto, video në rrjetet sociale.

“Ju lutemi, respektoni ditën tonë të bukur duke mos postuar foto dhe video në rrjetet sociale”, shkruhet në ftesë. Çifti ka pajtuar edhe një skuadër sigurie për ta ruajtur gjithçka sa më private./CNA.al

Lajmet e fundit nga