LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Urim dedikuar të madhit Luli

12 Qershor 2023, 15:53, Lifestyle CNA
Urim dedikuar të madhit Luli
Lulzim Basha

Luli sot ka ditëlindjen!

I urojmë jetë të gjatë e shëndet!

Shyqyr që e kemi, se pa të do të ishte e pamundur që Shqipërinë ta bënte Rama sulltanat.

Faleminderit Luli që je në jetën tonë mediatike e politike.

Na fal që ta vonuam urimin për ditën tënde të shënuar, që është bashkë me lindjen e PS-së, ndryshimin e emrit të PPSH-së, partisë gjakatare të diktatorit Enver Hoxha.

Sot në këtë datë humbi jetën Silvio Berluskoni dhe ne e humbëm pak, por nuk të harruam.

Ne të duam më shumë se ti Ramën.

Ta gëzosh Luli! T’u rrosh doktorit, Gazit dhe demokratëve, Ramës, Bajram Begajt dhe Rilindjes! T’i rrosh popullit shqiptar që të do e respekton aq shumë!

Gëzuar grande Luli!/ CNA.al

Lajmet e fundit nga