LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk mori ftesë për dasmën e Arbana Osmanit/ Ja çfarë thotë Zhaklin Lekatari

17 Qershor 2023, 10:01, Lifestyle CNA
Nuk mori ftesë për dasmën e Arbana Osmanit/ Ja çfarë

Mbrëmjen e djeshme binjakët Veshaj dhe të ftuarit në studion e “Më lër të flas”, diskutuan për dasmën e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt, që kurorëzohen ditën e sotme në Itali

Ata pyetën Krist Dragot dhe Zhaklin Lekatarin nëse janë të ftuar ndërkohë që të dy thanë se nuk kanë marrë një ftesë.

Donaldi: A të kanë ftuar.

Kristi: Si ta them… nuk më kanë ftuar.

Romeo: Po ti Zhak?

Zhaklina: Jo, nuk më kanë ftuar.

Donaldi: Po Arbri do jetë?

Zhaklina: Nuk e di.

Donaldi: Po ç’është ky seksizëm?

Zhaklina: Nuk është seksizëm. Ka të bëjë me marrëdhënie personale, të cilat ndoshta me Arbrin i kanë më të zhvilluara dhe me mua pak më të largëta.

Donaldi: Çfarë po thua, prisja të thoshe seksizëm.

Kristi: Sepse Zhaklina është person ‘non grata’.

Romeo: Nëse sonte të vjen një mesazh ‘të harruam fare, merr avionin dhe hajde.

Zhaklina: Jo, sepse kam angazhime këtë fundjavë dhe nuk mund të ndërpres angazhimet e mia që të marr avionin dhe të shkoj./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga