LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I love you”/ Loredana dhe Noizy ndezin skenën në "Alpha Show"

15 Gusht 2022, 08:49, Lifestyle CNA
“I love you”/ Loredana dhe Noizy ndezin skenën në

Pjesë e koncertit "Alpha Show" të organizuar nga Noizy ishte edhe reperja shumë e njohur, Loredana.

Loredana ka performuar së bashku me Noizyn hitin e tyre të fundit “Heart attack”. Dy reperët kanë ndezur skenën, ndërsa publiku këndonte në kor.

Në fund të performacës nuk kanë mungur as përqafimet mes tyre, ku Loredana i shprehu dashurinë Noizyt.

“I love you”, tha reperja kosovare, teksa përqafonte fort Noizyn./CNA.al

Lajmet e fundit nga