LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U bë bajat photoshop-i, ta lëmë barkun të jetojë lirshëm”/ Moderatorja poston foton pa e edituar

12 Gusht 2022, 14:01, Lifestyle CNA

“U bë bajat photoshop-i, ta lëmë barkun të jetojë

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në “Instagram”, të cilën ka vendosur që të mos e editojë, siç zakonisht ndodh me të gjithë personazhet e "showbizz"-it.

“U bë bajat photoshopi, ta lëmë barkun të jetojë lirshëm jetën e tij”, ka shkruar moderatorja krahas fotos. Kiara, ditë më parë u komentua shumë në rrjete sociale, për shkak të një videoje të publikuar në "Tik-Tok".

Ajo shihej në tension dhe duke qarë në anije ku kishte shkruar “Anija është një 'jo' e madhe për mua”./CNA.al

“U bë bajat photoshop-i, ta lëmë barkun të jetojë

Lajmet e fundit nga