LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U pajtova me gjithçka, por jo të mos sillja ty në jetë”/ Fjolla Morina, dedikim prekës për të bijën

11 Gusht 2022, 11:55, Lifestyle CNA
“U pajtova me gjithçka, por jo të mos sillja ty në
Këngëtarja Fjolla Morina

Sot, vajza e vogël e këngëtares së njohur, Fjolla Morina feston ditëlindjen dhe mbush 7 vjeç.

Fjolla ka ndarë në "Instagram" disa foto nga momente të ndryshme, që nga shtatzënia, çasti kur e solli në jetë e deri te momentet aktuale.

Këngëtarja këto imazhe të ëmbla i ka shoqëruar me një urim tepër prekës, ku ndër të tjera thotë se pajtua me gjithçka, por jo mos ta sillte në jetë të bijën.

“Alayah, Urime ditlindja e 7. Evlad te uroj ta kesh shendetin te prift e mbara gjat gjith jetes. Beba e vogel  të don Mami Shume. Zoti të bekoft Evlad. U flijova shume qe mos ta lejoja ta humb ate qe Zoti dashti t ma dhuroj.U pajtova me gjithcka por jo te mos sjellja ty ne jet bija ime. Nuk ishte e let per mua te qenurit Baba e Nanë, frym dhe force, dhimbje, ilaq, lot e dashuri, e vetme vec per ty Evlad. Lus Zotin te behesh vajze e mbare nje dite te ritesh e te behesh e fort ashtu si une #happybirthday”, shkruan Fjolla./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Lajmet e fundit nga