LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Doja ta nxirrja e këtë, por më ka mbetur ende një grimcë moral”/ Megi Pojani, me piercing te thithkat

9 Gusht 2022, 19:16, Lifestyle CNA
“Doja ta nxirrja e këtë, por më ka mbetur ende një
Megi Pojani

Megi Pojani di si të tërheqë vëmendjen e fansave duke u bërë kryefjalë e mediave rozë.

Pas thashethemeve që bukuroshja është në një lidhje dashurie me mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Endri Çekiçi, ajo nuk i ka ndalur postimet provokuese.

Së fundmi blogerja e njohur e rrjeteve sociale ka rrëfyer në "Instastory" për piercing që mban në trup.

Duke treguar ata të veshëve, ajo ka zbuluar se së fundmi ka ndryshuar dhe piersing që mban në thithka, duke kujtuar dhe një ngjarje jo të këndshme që i kishte ndodhur kohë në parë.

Megi është shprehur se e adhuron piersing që ka në thithka, por se nuk mund t’ua tregojë pasi i ka mbetur ende një grimcë moral.

“Kam ndryshuar dhe piercing e thithkës. E adhuroj aq shumë sa do doja të dilja pa bluzë për ta nxjerrë, është gjëja më e bukur, por kam një grimcë morali të ngelur që ma ndalon këtë gjë”, është shprehur ajo./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga