LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

WOW-Arilena Ara befason me linjat e trupit/ Kështu nuk e keni parë kurrë këngëtaren

8 Gusht 2022, 15:49, Lifestyle CNA
WOW-Arilena Ara befason me linjat e trupit/ Kështu nuk e keni parë
Këngëtarja, Arilena Ara

Këngëtarja Arilena Ara njihet për thjeshtësinë e saj dhe natyralitetin që e karakterizon. Ajo ka zgjedhur që gjtihnjë të shfaqet te ndjekësit e saj sa më natyrale dhe e vërtetë.

Së fundi ajo i ka befasuar të gjithë me fotot me bikini. Këngëtarja është shfaqur më në formë se kurrë duke treguar linjat perfekte.

Arilena ka treguar se kujdeset shumë për trupin, pasi ushtrohet shumë në palestër, dhe rezultatet janë mahnitëse./ CNA.al

WOW-Arilena Ara befason me linjat e trupit/ Kështu nuk e keni parë

WOW-Arilena Ara befason me linjat e trupit/ Kështu nuk e keni parë

Lajmet e fundit nga