Nënë e një djali/ Ish-banorja e "Big Brother" tregon trupin pas lindjes

6 Gusht 2022, 22:17, Lifestyle CNA
Nënë e një djali/ Ish-banorja e "Big Brother" tregon
Ish-konkurrentja e "Big Brother", Gerta Shino

Ish-banorja e "Big Brother", Gerta Shino, është bërë nënë e një djali.

Shino ka ndarë momentet e ëmbla gjatë dhe pas shtatzënisë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Shumë personazhe presin periudhën, që të rikthejnë linjat e tyre dhe më pas të publikojnë fotot ku të tregojnë format perfekte pas lindjes.

Por Gerta ka publikuar një foto ku tregon se si duket ajo pak kohë pas lindjes, pa photoshop apo efekte për të mbuluar shenjat e barkut.

Pas publikimit të kësaj fotoje ajo ka marrë shumë komente dhe pëlqime në rrjetet sociale./ CNA.al

Nënë e një djali/ Ish-banorja e "Big Brother" tregon

Lajmet e fundit nga