Vite më parë e shau / Pendohet Noizy: Nuk dua ta mbyll karrierën pa pas këngë me…

5 Gusht 2022, 21:54, Lifestyle CNA
Vite më parë e shau / Pendohet Noizy: Nuk dua ta mbyll karrierën
Reperi, Noizy

Reperi Noizy, gjatë një interviste në “Pushime On Top”, ka rrëfyer se nuk dëshirën ta mbyllë karrierën pa pasur një këngë me Elvana Gjatën.

Ai kujtoi se në një këngë të realizuar vite më parë që sot është një nga më të dëgjuarat kudo në klube nate apo bar kafe, Jena mbretër, në një fragmen ai shan Elvana Gjatën.

Vite më parë e shau / Pendohet Noizy: Nuk dua ta mbyll karrierën

Por duket se për këtë Noizy është penduar pasi shprehet se do të donte të mos e kishte përmendur në këngë, ndërsa thekson se ka biseduar me Elvana Gjatën për një bashkëpunim.

“Kemi fol me Elvanën , Noizy i mëhershmi i 2008, e ka bërë një këngë quhet “Jena mbretër”, edhe është përmend pak Elvana aty,me të cilën e kemi diskutu që ka qenë thjesht një këngë. Ajo këngë tashmë është himni i çdo diskoje, imagjino unë gjithë ato vite karrierë dhe atë këngë duhet ta këndoj . Do doja shumë të mos e kisha përmend se është një vajzë shumë e mirë, fanstastike. Nuk dua ta mbyll karrierën pa pas këngë me Elvanën”, tha Noizy./ CNA.al

Lajmet e fundit nga